Eredivisie

Ajaxi me “5 yje”, kryeson i vetëm Eredivisien!

Ajaxi i Amsterdamit e çoi në 5  numrin e fitoreve radhazi në Eredivisie. Harkëtarët kaluan lehtësisht në shtëpi me rezultatin 5-0 Heracles në një ndeshje të dominuar nga fillimi në fund. Në pjesën e parë Ajaxi shënoi 3 herë fillimisht me sulmuesin e talentuar Traore pas vetëm 6 minutash lojë dhe më pas me David Neres dhe Labyad. Në pjesën e dytë realizuan edhe kapiteni Dusan Tadic ndërsa gjeti edhe golin e 2-të personal Labyad. Me këtë fitore Ajaxi u ngjit në kuotën e 24 pikëve, pas 9 takimeve në të cilat ka grumbulluar 8 fitore dhe 1 barazim. Ajaxi falë kësaj fitoreje kryeson i vetëm Eredivisien me 2 pikë më shumë se Vitesse që ngeci në një barazim 1-1 në sfidën përballë Groningen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency