Eredivisie

Ajaxi presion PSV-së, fiton me goleadë dhe ngushton diferencën!

Ajaxi i Amsterdamit përfiton nga barazimi i dytë radhazi i PSV Eindhoven dhe ngushton diferencën me kreun në vetëm 4 pikë. Harkëtarët u ringritën pas dy humbjeve radhazi mes kampionatit dhe Championsit me një fitore të thellë me shifrat 5-0 ndaj Nac Bredas në Johan Cruijff Arena në Amsterdam. Serinë e golave e hapi serbi Dusan Tadic me penallti në minutën e 38-të, ndërkohë që në pjesën e dytë Dolberg, autgoli i Kastaneer, sërish Tadic dhe Ziyech vulosën fitoren e thellë të harkëtarëve të cilët u ngjitën në kuotën e 53 pikëve pas 22 javësh kampionat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency