Eredivisie

Ajaxi shkëlqen ndaj Zwolles me “poker” golash!

Ajaxi i Amsterdamit u rikthye menjëherë te fitorja në Eredivisie pasi kaloi lehtësisht në Johan Cruijff Arena me rezultatin e thellë 4-0 Zëollen në javën e 12-të të Eredivisies.  Për të marrë fitoren e 10-të në këtë kampionat Ajaxit ju nevojit shumë pak kohë pasi në harkun e 35 minutave të para shënoi tre herë me veteranin holandez Huntelaar, Promes dhe talentin brazilian Antony. Në fundin e sfidës, Ajaxi shënoi edhe golin e 4-t me mesfushorin e shumëkërkuar në merkato Gravenberch. Aktualisht Ajaxi kryeson Eredivisien me 30 pikë, 5 më shumë se Vitesse që do të zbresë në fushë të dielën për sfidën e saj të javës së 12-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency