Futboll

“Akoma je presidenti ynë?!”, Zhang aktiv pas 6 muajsh në “Instagram”, tifozët e Interit tallen me të

Interi iu fal dygolëshit të Edin Dzekos për të thyer 2-0 Shakhtar Donetsk në “San Siro”. Suksesi shtëpiak dhe fitorja e Real Madrid kundër Sheriff Tiraspol sollën kualifikimin e ekipit të Simone Inzaghit në 16 më të mirët e Champions League.

Presidenti i kampionëve të Italisë, Steven Zhang ka festuar arritjen e objektivit të parë sezonal me anë të një postimi në rrjetet sociale, aty ku shkroi: “Pas 10 vitesh hedhim një hap përpara”.

Kinezi, i cili nuk postonte në Instagram prej 23 majit, datë ku festonte me trofeun e titullit kampion në Itali bashkë me Conten dhe Orialin, ka marrë shumë kritika e thumbime nga tifozët zikaltër.

Akoma ti je president?”, i shkruan një tifoz i Interit, teksa një tjetër komentoi: “Herë pas here kujtohesh se je ende presidenti i Interit”. Dikush nuk e kursen ironinë, teksa i komenton kreu të klubit: “Për pak e kishim harruar që je presidenti”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency