Futboll

Aksident i frikshëm i Aguero, do të qendrojë 2 muaj jashtë

Sulmuesi i Manchester City-t, Sergio Aguero ka pësuar një aksident të rëndë, pasi taksia me të cilën po udhëtonte ka dalë nga rruga, për shkak të shpejtësisë së madhe. Sulmuesi argjentinas ka qenë në Amsterdam të Holandës, pasi kishte ndjekur një koncert të mikut të tij Maluma, por taksisti humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një shtyllë ndriçimi jashtë rruge.

Si pasojë e aksidentit, Aguero pritet t’i mungojë skuadrës së Pep Guardiolës për të paktën dy muaj, duke i shkaktuar dhimbje koke trajnerit spanjoll. Argjentinasi kishte nisur në mënyrë perfekte këtë fillim sezoni, me 7 gola në tetë takimet e para, dndërsa përveç Premiere League, nuk do të jetë i gatshëm as për dy përballjet e rëndësishme të Champions, përballë italianëve të Napolit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency