Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Aksidentohet Ribery, por nuk ishte ai në timon

Përvojë e keqe për futbollistin e Salernitanas, Franck Ribéry, i cili u përfshi në një aksident automobilistik natën e kaluar, në Laura di Capaccio Paestum. Makina e ish-kampionit të Bayernit është përplasur me një semafor. Francezi, i cili mbeti i plagosur lehtë, u transportua në spitalin e Battipaglias, më pas u kthye në shtëpinë e tij. Në vendin e aksidentit kanë mbërritur menjëherë karabinierët e Agropolit, për të hetuar shkaqet e përplasjes. Por, siç kuptohet edhe nga njoftimi i policisë për këtë rast, nuk ishte francezi ai që po ngiste makinën.

“Pas një aksidenti automobilistik, futbollisti Franck Ribery, i cili nuk ishte në drejtim të makinën, pësoi një dëmtim të lehtë në kokë. Sportisti qëndroi për disa orë në spital si masë paraprake”.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...