Gossip

Aktorja spanjolle i gëzohet performancës së Hakimit me fanellën e Interit

Achraf Hakimi ishte blerja e parë e Interit në merkaton e verës, ndërsa në dy performancat e para me fanellën zikaltër, anësori maroken i ka bindur të gjithë, duke shënuar një gol dhe dhënë dy asiste, që kanë entuziazmuar jo pak fansat e klubit milanez.

Bashkë me marokenin, në Milano ka ardhur edhe aktorja e njohur spanjolle Hila Abouk, e cila është prej disa kohësh në lidhje me Hakimin, ndërsa në fundi ka shprehur në Instagram gjithë kënaqësinë për performancën e të dashurit të saj në fushë.

“Një gol dhe një asist. Kampion”, shkroi aktorja spanjolle në Instagram pas ndeshjes me Beneventon, e cila ishte edhe e para e Hakimit si titullar me fanellën zikaltër.

Me origjinë tuniziane, Hiba ka lindur në Madrid dhe ka marrë pjesë në shumë seriale televizive spanjolle, ndërsa prej disa kohësh është e lidhur me Hakimin, ndonëse është edhe 12 vite më e madhe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency