Tenis

Akuza shokuese ndaj Zverev, ish-e dashura: U përpoq të më mbyste me jastëk …

Pas lajmit të ish-së dashurës së tij të fundit, Brenda Patea, se priste të sillte në jetë djalin e tij në muajin mars, Alexander Zverev kthehet sërish në qendër të lajmeve të tenisit, këtë herë, për dhunë.

23-vjeçari, numri 7 në renditjen ATP, është akuzuar nga Olya Sharypova, e dashura e tij e parafundit, se e ka rrahur disa herë gjatë lidhjes së tyre. Në fillim nuk ia ka përmendur emrin, por më pas në një intervistë ka specifikuar se bëhet fjalë për ish-të dashurin e saj.

“Një ditë, gjatë US Open 2019, po bëja një shëtitje me Dasha Medvedeva (bashkëshortja e Daniil Medvedev) dhe një mik. U vonuam pak dhe Sascha u zemërua. Kur u ktheva në shtëpi, ngritëm tonet. U përpoq të më mbyste me një jastëk (në Instagram thkrua se Zverev ia kishte përplasur kokën në mur dhe i ka përthyer krahun). U përpoqa disa herë të largohesha nga dhoma e hotelit, por me pengoi. Kisha frikë se mos na shihte dikush. Por në fund ia dola të shpëtoja prej tij dhe të largohesha. Nuk ishte hera e vetme që ka vënë dorë mbi mua, por në këtë rast pata frikë se mos më vriste. Tani duhet të marrë përgjegjësitë e tij, si për aktet e dhunës dhe për fëmijë që do të ketë nga Breda.”

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency