Futboll

Zotëronte materiale pedofilie, ish-futbollisti i Gjermanisë në prill del në gjyq

Ish-mbrojtësi i Borussias së Dortmundit,  Christoph Metzelder, do të duhet të përgjigjet në gjykatë, në fund të prillit, për akuzën e zotërimit të materialeve pornografike me fëmijë. Një histori shumë e keqe për gjermanin, që daton nga viti 2019 .

Ish-pjesëtari i përfaqësueses së Gjermanisë i ka hedhur poshtë të gjitha akuzat deri më tani. Gjyqi do të fillojë në fund të prillit dhe derisa të provohet e kundërta, do të konsiderohet i pafajshëm.

Në të kaluarën, Metzelder kishte promovuar publikisht të drejtat e fëmijëve disa herë, gjithashtu themeloi një shoqatë për të ndihmuar të rinjtë në vështirësi në vitin 2006 dhe për këtë kontribut është vlerësuar me “Kryqin Federal të Meritës” në vitin 2017.

Sot, ish-futbollisti gjerman është në telashe, pasi para një viti u akuzua se i kishte siguruar dhe dërguar një gruaje nga Hamburgu, e hetuar si ai, materiale pedofilie, me imazhe dhe video të të miturve të dhunuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency