Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Akuzohet për përdhunim, por modelja nuk e lë Dani Alves

Joana Sanz, bashkëshortja e Dani Alvesit, e vizitoi brazilianin në burgun Brians 2, ku ai po mbahet pa kusht, i akuzuar që nga 20 janari për përdhunimin e një gruaje të re në një klub nate, në Barcelonë, më 30 dhjetor.

Vizita u zhvillua të dielën, midis orës 18:00 dhe 18:50. Modelja 29-vjeçare shkoi në burg e shoqëruar nga Bruno, mik dhe shef personal i futbollistit brazilian 39-vjeçar.

“Nuk do ta lë vetëm në momentin më të keq të jetës së tij”, – iu përgjigj Joana Sanz gazetares Paula González të programit Telecinco “Fiesta”, kur u pyet për thashethemet e divorcit të çiftit.

Kur ajo u mor në pyetje për gjendjen shpirtërore të ish-lojtarit të Barcelonës dhe Sevillas, Joana Sanz u përgjigj me ironi: “Si mendoni ju?”

Joana Sanz mohoi që Dani Alves refuzoi të kishte një takim ballë për ballë me të, siç raportohet nga Leticia Requejo në “Ana Rosa Program”: “Kjo është një gënjeshtër”.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Bundesliga

Borussia Dortmund nuk humb kohë, teksa vetëm pak orë pas largimit të trajnerit Edin Terziç, emëron edhe pasuesin e tij. Turku Nuri Sahin do...