Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Al-Hilal kërkon Cabral, sulmuesi dëshiron edhe një sezon tjetër te Fiorentina

Klubet nga Arabia Saudite vazhdojnë punën në merkato, ndërsa po afrojnë gjithmonë e më shumë lojtarë nga klubet europiane.

Sipas raportimeve të medieve italiane së fundmi Al-Hilal është interesuar për sulmuesin e Fiorentinës, Arthur Cabral.

Lexo edhe: 

Më tej theksohet se vetë Cabral dëshiron që të qëndrojë të paktën edhe një sezon tjetër te Fiorentina.

Megjithatë e ardhmja e sulmuesit 25-vjeçar duket se do të vendoset nga oferta që Al-Hilal do të bëjë në drejtim jo vetëm të lojtarit, por edhe të klubit italian.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...