Ligue 1

Al-Khelaifi lëshon bombën, dridhet Neymar!

Plas te Paris Saint Germain. Presidenti Nasser Al-Khelaifi ka bërë të qartë se shumë shpejtë gjërat do të ndryshojnë te kampionët e Francës, duke lënë të kuptohet se do të ketë largime të rëndësishme. Deklaratat e numrit 1 të PSG po bëjnë xhiron e botës dhe vinë si një paralajmërim për yllin e skuadrës Neymar Jr i cili nuk është më i paprekshëm te parizienët. “ Futbollistët duhet të marrin përsipër përgjegjësitë e tyre, nuk janë këtu për t’u argëtuar por për të punuar më fort. Nuk do të pranoj më sjellje sikur të jenë zonja e parë apo njerëz të famshëm”, theksoi Al-Khelaifi për L’Equipe. Fjalë këto që me siguri Neymar nuk i ka pritur mirë dhe largimi i tij nga kampionët e Francës në këtë merkato tashmë është shumë i mundshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency