Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Wilfried Zaha drejt Al Nassr, arabët gati për goditjen e radhës

Wilfried Zaha drejt Al Nassr
Wilfried Zaha drejt Al Nassr

Wilfried Zaha drejt Al Nassr. Kubi nga Arabia Saudite kërkon të përforcojë sulmin dhe është gati të marrë sulmuesin nga Premier League…

30-vjeçari i Crystal Palace ka dhënë “Ok” për këtë transferim dhe tani kanë nisur bisedimet mes dy klubeve. Nëse gjithçka mbyllet me sukses, Cristiano Ronaldo do të ketë një tjetër partner në sulm.

Lexo edhe:

Kontrata e Zaha skadon në qershor të këtij viti dhe ai ka pasur disa oferta nga skuadra të ndryshme europiane, por oferta, sa i përket pagës që Al Nassr i ka premtuar lojtarit ka ndryshuar gjithçka.

Lajme të tjera

Itali

Victor Osimhen mund të largohet nga Napoli që në janar. Kështu pretendojnë mediat italiane, duke trumbetuar se skandali në lidhje me sulmuesin është temë...

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Francë

Për arsye personale dhe në marrëveshje me Paris Saint-Germain, Gerard Precheur është larguar posti i trajnerit të ekipit të femrave. Në njoftimin e klubit...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...