Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Al-Sadd kërkon ishin e Milan, 30 mln euro në “pjatë” për Suso-n

“Çmenduria” nga Arabia Saudite vazhdon.

Sipas raportimeve të medieve italianë, klubi i Al-Sadd dëshiron afrimin e ish-sulmuesit të Milan, që është pjesë e Sevilla-s që nga 2020-ta, Suso-s.

Lexo edhe: 

Klubi arab, raportohet se e ka gati kontratën për 29-vjeçarin, të cilit do i ofrohet një bashkëpunim 3-vjeçar me vlerë 30 milionë euro.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...