Eredivisie

Alarm në Holandë, nuk luhet asnjë ndeshje këtë të diel për shkak të kohës së keqe

Alarmi i kuq në Holandë për shkak të motit të keq dhe reshjeve të mëdha të borës. Për këtë arsye, organizatoret e Eredivisie kanë vendosur që të mos zhvillohet asnjë takim i elitës së futbollit holandez këtë të diel.

Prandaj, Ajax-Utrecht, Groningen-Feyenoord, Ëillem II-Den Haag dhe Venlo-Sparta Rotterdam, të planifikuara për t’u luajtur këtë të diel, do të zhvillohen në një datë tjetër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency