Eredivisie

Alarm te Ajaxi, 11 futbollistë dyshohen si të prekur nga koronavirusi

Skuadra e Ajaxit ka udhëtuar drejt Danimarkës për t’u përballur me Midtjylland në Ligën e Kampionëve, por trajneri Eric Ten Haag nuk ka marrë me vete të gjithë grupin e fubtollistëve.

Kjo pasi plot 11 futbollistë kanë rezultuar pozitivë dhe kjlubi holandez nuk ka bërë të ditur emrat e tyre, por në listën e lojtarëve që kanë udhëtuar në Danimarkë mundojnë emra si Tadiç, Onana, Klaassen, Stekelenburg apo Gravenberch.

Të 11 futbollistët që kanë rezultuar pozitivë, i janë nënshtruar menjëherë një testi tjetër me shpresën që mund të ketë pasur ndonjë gabim dhe çdonjëri që do të rezultojë negativ, mund të fluturojë për t’u bashkuar me skuadrën në Danimarkë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency