Rusi 2018

Alarm te Franca, dëmtohet Mbappe!

Alarm i kuq te Franca për Kylian Mbappe. Vetëm pak ditë përpara debutimit në Botëror në ndeshjen ndaj Australisë, përfaqësuesja e gjelave është në ankth për gjëndjen e një prej talenteve më të mëdhenj që ka prodhuar futbolli francez në këto vitet e fundit. Mbappe ka lënë përpara kohe stërvitjen e kësaj të marte në vendgrumbullimin e Francës në Glebovets, pasi ka marrë një goditje në kavilje. Sipas asaj që zbulojnë mediat ndërkombëtare sulmuesi i PSG është goditur me forcë në kaviljen e këmbës së majtë nga mbrojtësi i Marseille Adil Rami dhe është larguar mes dhimbjesh nga fusha stërvitore.  Stafi mjekësor i 1-herë kampionëve të botës i ka ardhur menjëherë në ndihmë 19-vjeçarit, por ende nuk dihet shkalla e dëmtimit të Mbappe. Në orët në vijim sulmuesi do t’u nënshtrohet të tjera analizave më të detajuara për të kuptuar shkallën e dëmtimit. Një lajm shumë i keq ky për trajnerin e Francës, Didier Deschamps vetëm 4 ditë përpara debutimit në Botëror.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top