Formula 1

Alarmi mbi koronavirusin, shtyhet Çmimi i Madh i Shanghait

Virusi vdekjeprurës që ka prekur Kinën dhe po përhapet me shpejtësi në të gjithë botën, vijon të jetë alarmant dhe po ndikon jo pak edhe në kalendarët sportivë, ashtu si në të gjitha sferat e jetës.

Kështu së fundi organizatorët e Formulës 1 kanë vendosur të shtyjnë për një afat të pacaktuar Çmimin e Madh të Kinës, të parashikuar për t’u mbajtur më 19 prill në Shanghai, në kuadër të sezonit të ri.

Zyrtarisht shkak për këtë shtyrje është bërë virusi që po përhapet me shpejtësi, ndërsa organizatorët nuk kanë ndërmend të rrezikojnë, pa u siguruar më parë për vënien nën kontroll të tij, ndaj edhe nuk kanë propozuar një tjetër datë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency