IPKO Superliga

Alban Dragusha emërohet ndihmëstrajner te Drita

Drita e Gjilanit krahas përforcimeve me lojtarë cilësor gjatë këtij afati kalimtar, i ka kushtuar rëndësi edhe stafit të trajnerëve. “Intelektualët” kanë arritur marrëveshjen me Alban Dragushën, që konsiderohet një emër i rëndësishëm në futbollin kosovar edhe më gjerë.

Dragusha  i është bashkuar ekipit që nga dita e parë me besimin se do të japë kontributin e tij në realizimin e synimeve të Dritës.

Para se të nënshkruante me Dritën, Alban Dragusha ka punuar si trajner te ekipi i KEK-ut dhe Ramiz Sadiku, ndërsa krahas shumë klubeve nëpër të cilat ka bërë karrierë si futbollist në Kosovë, Shqipëri, Suedi ai ka veshur edhe fanellën e Dritës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency