Gossip

Alberto Aquilani dhe aktorja italiane i japin fund martesës pas 12 vitesh

Martesa e mesfushorit italian Alberto Aquilani dhe aktores Michela Quattrociocche ka përfunduar pas 12 vitesh, nga të cilat 4 të fejuar dhe 8 të martuar, ndërsa çifti kishin edhe dy fëmijë së bashku.

Të dy u njohën në vitin 2008, kur Michela ishte aktore në filmin “Scusa ma ti voglio sposare” dhe pas 4 vitesh të fejuar, vendosën të martohen në 2012-ën, ndërsa kanë edhe dy fëmijë Aurora 9 vjeçe dhe Diamante 5 vjeç.

Lajmin për ndarjen e ka dhënë vetë aktorja italiane, e cila pranoi se gjithçka ishte bërë në marrëveshje mes të dyve, ndërsa theksoi se të dy ruajnë respektin reciprok për njëri-tjetrin dhe se do ta bëjnë këtë edhe në vijim, për t’u përkujdesur si duhet për fëmijët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency