Futboll

Alcantara preket nga koronavirusi, humb ndeshjen e radhës dhe grumbullimin me Spanjën

Thiago Alcantara ishte mungesa e madhe e Liverpoollit në ndeshjen e djeshme ndaj Arsenalit, ndërsa në një komunikatë të shpërndarë pasditen e sotme, “The Reds” zbulojnë se mesfushori është infektuar nga koronavirusi.

Futbollisti që iu bashkua Liverpoolit vetëm dy javë më parë nga Bayerni i Mynihut, është vendosur menjëherë në karantinë dhe po ndiqet nga mjekët e klubit, ndonëse siç thuhet në njoftim, nuk ka simptoma të Covid-19.

Kështu Thiago Alcantara do t’i mungojë Liverpoolit në ndeshjen e kësaj fundjave, por nuk do të jetë as në dispozicion të Spanjës për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve, të planifikuara për në gjysmën e parë të tetorit.

Për kartonin e mesfushorit spanjoll, Liverpooli pagoi rreth 30 milionë euro, pasi Thiago ishte një kërkesë e trajnerit Klopp dhe bindi të gjithë që në debutim në përballjen ndaj Chelsea-t një javë më parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency