Kategoria Superiore

Aleksi: Fitorja me Laçin, nga ndeshjet më të mira të Luftëtarit

Albano Aleksi u zgjodh lojtari më i mirë i sfidës ndaj Laçit. Në prononcimin pas ndeshjes, u shpreh:

“Besoj se për mua ishte një ndeshje e radhës. Jap maksimumin si çdo lojtar tjetër. Ekipi ka bërë një nga ndeshjet më të mira. Nuk kishim presion. Luajtëm futbollin tonë dhe arritëm të fitonim. Rreziku në fund? Mund të ketë qenë edhe lodhja fizike, edhe përqendrimi. Pavarësisht kësaj, e kaluam me sukses. Jemi shumë te qetë.”

Tensioni me klubin: Janë gjëra që i përkasin të shkuarës. Ishte vendim i klubit. Unë stërvitesha me të rinjtë e Luftëtarit. Stërvitesha 2 herë në ditë. Nuk kemi arritur në një konkluzion për kontratën e re. Ja kemi lënë kohës, në qoftë se zgjidhet, në të kundërt, Zoti të na i bëjë mbarë të dyve.”

Pozicioni në fushë: Nga mungesa e Ramadanit, Ahmataj vendosi që të luaja unë para mbrojtjes. E bëj më së miri këtë rol. Çdo lojtar do jepte maksimumin. Luaj në çdo rol që më thotë trajneri dhe ku ka nevojë ekipi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency