Kategoria Superiore

Aleksi: Përballje e veçantë, por duam të marrim 3 pikët

Në prag të ndeshjes Luftëtari-Teuta, në krah të trajnerit Blendi Shkëmbi në konferencë për shtyp ishte edhe një ish i gjirokastritëve, mesfushori Albano Aleksi, që këtë verë iu bashkua bregdetarëve dhe ka siguruar një vend si titullar.

Sa emocione keni para përballjes me të shkuarën?
Normale që është një ndeshje e veçantë për mua, pasi kam luajtur me ata. Megjithatë shpresojmë të bëjmë një lojë të mirë dhe të arrijmë të qëndrojmë në vendet e para.

Luftëtari ka nevojë për pikë, pasi ndodhet në vendin e parafundit. Sa e vështirëson kjo takimin për Teutën?
Siç u duhen atyre pikët, na duhen edhe ne. Jemi stërvitur mirë këtë javë, ndaj shpresojmë të bëjmë një lojë të mirë dhe të arrijmë të marrim tri pikët nga kjo transfertë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency