Gossip

Alessandra Ambrossio, e dyzuar mes Neymar-it dhe Ronaldos (Foto)

Modelja italiane e Victoria’s Secret ka rrëfyer në një intervistë se është shumë e apasionuar pas futbollit dhe se ka shumë miq në këtë sport. Duke komentuar marrëdhënien e saj të mirë me yllin brazilian Neymar, Ambrossio është shprehur se nëse do t’i duhej të zgjidhte, do të martohej me të.

Gjithsesi, duket se edhe Alessandra nuk i ka shpëtuar tundimit për yllin portugez Ronaldo, pasi pyetjes se cilin futbollist do të zgjidhte për të puthur, iu përgjigj pikërisht me emrin e futbollistit të Realit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency