Premier League

Alexandar-Arnold dëshiron te ndjekë gjurmët e Steven Gerard te Liverpooli!

Trent Alexander-Arnold po kalon një periudhë të artë te Liverpool. Mbrojtësi 20-vjeçar në dy vite është shndërruar në titullar të padiskutueshëm për skuadrën e Klopp por edhe një nga lojtarët më të kërkuar në Europë. Lidhur me zërat e merkatos, Arnold nuk i mendon aspak sepse në mendjen e tij është vetëm Liverpool madje ai shkon deri aty sa deklaron se dëshiron ta mbyllë karrierën me The Reds dhe një ditë të bëhet kapiteni legjendar i skuadrës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency