Merkato

Alexander Isak pëlqehet nga Arsenali, por Sociedadi kërkon shumë

Alexander Isak po bën mjaft mirë në Kampionatin Europian me Suedinë e gjithashtu në sezonin që u mbyll shënoi gola të rëndësishëm për Sociedadin. Klubet e mëdha të Europës kanë shfaqur interes me Arsenalin në krye.

“Topçinjtë” po kërkojnë një zëvendësues të Lacazette, por nuk do të jetë një operacion i thjeshtë për londinezët, pasi Real Sociedadi u lirua nga klauzola e riblerjes që kishte Dortmundi për sulmuesin suedez dhe tani për lojtarin kërkon 70 milionë euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency