Merkato

Alexander Isak, talenti 19-vjeçar në “orbitën” e Chelsea-t

Alexander Isak është një nga sulmuesit me mesataren më të lartë të golave në Europë, teksa në vetëm 12 ndeshje me Willem II ka shënuar 12 herë dhe ka dhënë 4 asiste në Eredivisie.

Sulmuesi i talentuar 19-vjeçar u huazua në janar nga Dortmundi, çka e ndihmoi të luante rregullisht dhe të shfaqte talentin e tij, duke tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha. Chelsea, që ka problem me repartin e avancuar, e konsideron si sulmuesin e të ardhmes dhe është gati të bëjë një ofertë të rëndësishme, por një gjë e tillë do të ndodhë vetëm nëse FIFA do të heqë bllokadën e merkatos për “blutë” e Londrës.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency