Futboll

Alexis Sanchez nis stërvitjen me Arsenalin

Pas mbërritjes së tij në Londrës, Alexis Sanchez ka nisur menjëherë stërvitjen me Arsenalin. Sulmuesi pasi ka përfunduar periudhën e pushimeve ka nisur fazën përgatitore me “Topcinjtë e Londrës”. Përsa i përket interesit që kanë shfaqur për klube si PSG  dhe Man.City, mediat britanike raportojnë se për këtë pjesë është kujdesur, tekniku Arsen Wenger, i cili ia ka bërë të qartë kilianit se ai do të vazhdojë të pjesë e skuadrës. Ndërkohë që bisedimet për rinovimin e kontratës qëndrojnë pezull.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency