Serie B

Aliji titullar ndalet nga shtylla, Llullaku në stol, Entella barazon ndaj Ascolit, mbijetesa në rrezik

Me Naser Alijin në fushë për 90 minuta dhe Azdren Llullakun që e ndoqi sfidën nga stoli, Virtus Entella nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në sfidën e parë play-out përballë Ascolit në Serie B, duke lënë gjithçka të hapur për ndeshjen e kthimit përsa i përket skuadrës që sigurojë mbijetesën dhe ekipit që do të rrëzohet në Lega Pro. Vendasit ishin disi më kërkues por edhe Ascoli pati shanset e veta në këtë përballje. Një ndeshje pozitive për Naser Alijin i cili i bëri mirë detyrat që i kishte kërkuar trajneri, madje ishte i pafat në minutën e 88-të pasi mund tu kishte dhënë fitoren të tijëve por goditja e mbrojtësit shqiptar u ndal nga shtylla. Tashmë Entella do të kërkojë të sigurojë mbijetesën në Serie B, në takimin e kthimit që do të zhvillohet pas 1 jave në stadiumin e Ascolit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency