Merkato

Alissonin e duan Reali dhe Napoli, Roma gati t’i rinovojë kontratën

Paraqitjet fantastike të Alisson me fanellën e Romës duket se kanë bindur Real Madrid për t’u hedhur në sulm për shërbimet e portierit. Sipas “Mundo Deportivo”, presidenti Florentino Perez ka mbetur i impresionuar nga forma e “gardianit” brazilian dhe mendon ta sjellë në Madrid. Një interesim që i ka shkuar në vesh drejtorit sportiv Monchi, që në këtë pikë synon t’i rinovojë kontratën portierit me një klauzolë 90 milionë euro. Në fakt, për Alisson ka bërë një hap konkret Napoli, që në fund të sezonit nuk do të ketë më shërbimet e Reinas, cili ka vendosur t’i bashkohet Milanit. Sipas mediave italiane, drejtuesit verdhekuq kanë refuzuar 40 milionë euro të ofruara nga De Laurentiis për portierin brazilian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency