Përfaqësuesja

Aliti: Kemi mungesa, por me mbështetjen e të gjithëve do t’ia dalim!

Kosova u nis paraditen e sotme drejt Shkupit mes ovacioneve të shumta që ishin mbledhur për të përcjellur skuadrën dardane. Përpara nisjes për në kryeqytetin e Maqedonisë së Veriut për sfidën gjysmëfinale të play-off të kësaj të enjteje, foli për mediat vendase mbrojtësi Fidan Aliti i cili shfaqi të gjithë besimin e tij për një kualifikim të mundshëm të dardanëve pavarsisht mungesave të tre lojtarëve kryesorë të skuadrës, Vedat Muriqit, Milot Rashicës dhe Amir Rrahmanit.

“E dimë se çfarë rëndësie ka ky takim, do jetë një duel me shumë emocione. Rëndësia e ndeshjes është e madhe dhe nuk dyshoj se si ne, si kundërshtarët do të japim maksimumin. Duket qartë që kemi mungesa, por nuk është koha për të folur për futbollistët që mungojnë, por është koha për të mbështetur futbollistët që janë këtu me ne. Kemi nevojë për përkrahjen tuaj më shumë se për çdo gjë tjetër, së bashku jemi më të fuqishëm”, përfundoi mbrojtësi i ri i Zurich në kampionatin zviceran.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency