Merkato

Allan e mbyll me Napolin, drejt ribashkimit me Ancelottin te Everton

Me Gattuson në pankinë, mesfushori brazilian Allan u shndërrua në një lojtar rezervë, kjo edhe për faktin se pati disa përballje të “nxehta’ me trajnerin italian, ndërsa aventurës së tij te Napoli tani duket se i ka ardhur fundi.

Mesfushori 29-vjeçar mban prej 5 sezonesh të veshur fanellën e kaltër, por tani ndjen nevojë n e ndryshimit dhe këtë e kanë kuptuar mirë si Gattuso, ashtu edhe presidenti De Laurentiis, i cili po merr në konsideratë ofertat në drejtim të tij.

Për momentin në “pole position” për të marrë shërbimet e Allan është Evertoni, me Carlo Ancelottin që ka konsideratë të lartë për brazilianin dhe e ka vënë në krye të listës së përforcimeve për këtë verë.

Aktualisht Napoli ka vendosur një çmim prej 40 milionë eurosh për kartonin e brazilianit, ndërsa klubi anglez nuk shkon përtej 30 milionë eurove, ndaj negociatat janë të destinuara të vazhdojnë deri në ditët e fundit të merkatos.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency