Serie A

Allan zgjat kontratën me Napolin deri në vitin 2023

Për të qëndruar në nivelet më të larta përveçse të blesh lojtarë cilësorë duhet të bësh gjithçka për të mbajtur në skuadër më të mirët. Këtë presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, e di shumë mirë. Kreu i klubit napolitan njoftoi se ka zgjatur marrëveshjen me një nga protagonistët kryesore të ekipit të Sarrit. Bëhet fjalë për Allan, njeriun kyç të mesfushës së Napolit. Mesfushori brazilian do të jetë i lidhur me të kaltrit deri në vitin 2023.

Presidenti De Laurentiis në një postim në Twitter falënderoi Andrea Chiavellin dhe Cristiano Giuntolin që bashkëpunuan gjatë muajve të fundit për të zgjatur kontratën me Allan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency