Ligue 1

Allegri drejt Francës, nis kontaktet me PSG!

E ardhmja e Massimiliano Allegrit vazhdon tè jetè njè rebus i madh. Ish-trajneri i Juventusit èshtè nè kërkim tè njè klubi tè madh pèr të vijuar karrirèn dhe ofertat pèr tè nuk mungojnè. Allegri gjatë kèsaj periudhe po studion gjuhën angleze me Manchester United qè èshtè njè opsion konkret pèr tè ardhmen e tij, gjithsesi pèr momentin Allegri èshtè mè pranè kalimit te PSG. Leonardo e pèlqen sètepèrmi ish teknikun e Juves dhe duket ai pasardhèsi ideal i Thomas Tuchel i cili sipas tè gjitha gjasave do tè shkarkohet nè fund tè kètij sezoni. PSG dhe Allegri kanè nisur kontaktet e para dhe mundèsitè janè tè mëdha qè Max tè ulet nè stolin e kampionève tè Francès nè sezonin e ardhshèm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency