Futboll

Allegri: Dybala nervoz, por sot gjen golin

Massimiliano Allegri i ka kërkuar përqendrim skuadrës së tij në takimin e sotëm ndaj skuadrës më të dobët të Serisë A, Beneventos. Ndonëse kundërshtari nuk ka marrë asnjë pikë, në 11 javët e para, trajneri i bardhezinjve ka kërkuar angazhim maksimal për të mbyllur sa më shpejt ndeshjen.

Allegri ka folur edhe për momentin që po kalon sulmuesi argjentinas Paulo Dybala dhe nervozizmin e shfaqur në takimet e fundit.

“Nervozizmi i Dybalës është diçka normale. Në fillim po shënonte shumë gola dhe merrte elozhe nga të gjithë, ndërsa tani po vuan të gjejë rrjetën dhe kjo e ka bërë nervoz. Është vetëm 24 vjeç dhe ende nuk është mësuar me situata të tilla, por kam folur me të dhe është plotësisht gati. Sot do të luajë nga fillimi dhe jam i bindur që do të kthehet te goli dhe buzëqeshja”, tha Allegri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency