Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Alvaro Morata drejt Arabisë, spanjolli “tundohet” nga superoferta

Alvaro Morata është lojtari i radhës i cili ka marrë një propozim nga Arabia Saudite.

Bëhet fjalë për skuadrën e At-Tawoon që i ka ofruar sulmuesit 50 milionë euro në sezon dhe tani lojtari i Atletico Madrid po e shqyrton këtë ide.

Lexo edhe:

30-vjeçari mbylli një sezon të mirë në aspektin personal me 15 gola në 45 ndeshje në të gjitha kompeticionet.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...