Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Alvaro Negredo pranë largimit nga Valencia

Alvaro Negredo pranë largimit nga Valencia. Sulmuesi spanjoll është shumë pranë trasnferimit te Besiktas. Prej javësh klubi spanjoll po punonte për këtë marrëveshje  pasi kërkonin  në  që te ishin brënda rregullave të fairplayt financiar.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....

Kombëtare

Shtatori kuqezi sjell një rekord të ri për Shqipërinë edhë në renditjen botërore të FIFA-s. Falë barazimit në Pragë me Çekinë dhe fitores ekzaltuese...