Futboll

Alvaro Recoba “Masterchef”, ish-ylli i Interit nis aventurën e re

Për vite me radhë ishte ndër protagonistët më spektakolarë të Serisë A, tani Alvaro Recoba nis një aventurë krejt të re, shumë larg nga bota e futbollit. “Chino”, në të vërtetë, do të jetë ndër konkurrentët e radhës të “Celebrity Masterchef Uruguay”.

Programi i famshëm televiziv, që vë pjesëmarrësit në garën e kuzhinës, do të bëjë të mundur praninë në shtëpi të ish-lojtarit të Interit dhe Venecias. Pasi “vari këpucët në gozhdë” në vitin 2015, në moshën 39-vjeçare, Recoba mori disa vite pushim. Tani erdhi vendimi për t’u bërë protagonist në TV me një rol krejtësisht të ri.

Njoftimi u bë drejtpërdrejt nga vetë programi televiziv. Dikur ai ndezi “San Siron” me të majtën e tij simpatike, tani “Chino” do të duhet të tregojë talentin e tij në kuzhinë me specialitete të vendit të tij dhe më gjerë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency