Kategoria Superiore

Amadu Latif largohet zyrtarisht nga Teuta

Amadu Latif largohet zyrtarisht nga Teuta. Klubi durrsak, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare njofton përfundimin e bashkëpunimit me Amadu Latif. Sulmesi dhe drejtuesit kanë vendosur të ndërpresin marrëveshjen mes palëve. Klubi durrsak falënderon Amadu Latif për kontributin e dhënë me fanellën e Teutës, duke i uruar njëkohësisht shumë suksese në karrierën e tij sportive.

Kujtojmë që Latif ka qenë pikë referimi në sulmin e skuadrës së drejtuar nga Bledi Shkëmbi, sidomos gjatë pjesës së parë të sezonit, kur ishte golashënuesi më i mirë i Superiores.

Në 27 ndeshje në total me Teutën në kampionat, ka mundur të realizojë 9 gola. Çuditërisht, asnjë nga golat e tij nuk është realizuar gjatë vitit 2019. Kujtojmë që gjatë merkatos së janarit drejtuesit e Teutës afruan Tomislav Busicin dhe Armando Vajushin për sulmin.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency