Premier League

Analiza e “bookmakers”: Solskjaer shkarkohet në nëntor

Portali i basteve sportive, Star Spreads, ka analizuar sezonin e ri të Premier League-s në detajet më të vogla, duke dalë në përfundimin se Ole Gunnar Solakjer do të jetë trajneri i parë i shkarkuar në Angli. Premier League nis më 9 gusht dhe “bookmakers” kanë ekzaminuar dhe analizuar me shumë kujdes tendencat dhe precedentët e viteve të kaluara për të kuptuar se cilat mund të jenë lëvizjet në pankinë në sezonin 2019-2020.

Rezulton se muaji kur do të ndodhë shkarkimi i parë do të jetë nëntori (21% të mundësive) dhe se Ole Gunnar Solskjaer do të jetë “viktima” e parë me 46% të mundësive për të lënë pankinën e “Djajve të Kuq”.

Cilat janë arsyet? Problemet e klubit në vitet e fundit dhe një fushatë blerjesh aspak eficiente. Ndjekin këtë klasifikim, Hogdson (Crystal Palace, 40%), Smith (Aston Villa, 38%), Wilder (Sheffield United, 36%), Farke (Norëich City, 34%) dhe Potter (Brighton, 24%).

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency