Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

“Analiza Kuqezi”/ Mihaj vendimtar te Famalicao, statistikat mbresëlënëse të mbrojtësit

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Enea Mihaj është duke kaluar një formë shumë të mirë me skuadrën e tij, Famalicao në Portugali.

Emisioni “Analizë Kuqezi”i drejtuar nga gazetari Sokol Xhihani ka nxjerrë statistikat 24-vjeçarit në Liga Portugal.

Lexo edhe:

Mihaj ka dhënë 91% të pasimeve të sakta, ka fituar 65% të dueleve si dhe ka rekuperuar tetë topa.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...