Abissnet Superiore

Analiza Superiore/ Ajazi “mbret” i dueleve, ja shifrat e sfidës ndaj Egnatias

Kastrioti nuk e ka gjetur ende fitoren e parë sezonale, pasi skuadra po lë për të dëshiruar, sidomos në fazën e finalizimit dhe në Krujë “qajnë’ largimin e brazilianit Dejvid, që ishte një pikë referimi sezonin e kaluar dhe zgjidhi disa ndeshje të të tijve.

Ndonëse në javën e katërt erdhi humbja e tretë sezonale, pikërisht nga sulmi, trajneri Ramazan Ndreu ka marrë sinjale të mira dhe konkretisht nga 27-vjeçari Spartak Ajazi, i cili zbriti në fushë në fillim të pjesës së dytë dhe u dha krutanëve barazimin e përkohshëm.

Duke iu referuar statistikave të publikuara ekskluzivisht në emisionin “Analiza Superiore” në Supersport, ndonëse qëndroi në fushë për vetëm 45 minuta, Ajazi ka fituar dyfishin e dueleve të lojtarëve që qëndruan në fushë për 90 minuta në sfidën Egnatia-Kastrioti.\

Sulmuesi është futur në duel plot 40 herë dhe ka fituar 20 prej tyre, ndërsa shokët e tij të skuadrës fituan jo më shumë se 10-11 duele në sfidën ndaj rrogozhinasve.

Për më tepër, si një bomber tipik, besoi deri në fund kur pa portierin Puja të lëshonte topin nga duart dhe falë një presingu të shpejtë, arriti të dërgojë topin në rrjetë, duke u dhënë të tijve barazimin e përkohshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency