Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

“Analizë Kuqezi”/ Eneo Bitri gjen golin me Ostravën, statistikat mbresëlënëse të mbrojtësit

Eneo Bitri po kalon një moment shumë të mirë me Ostravën në kampionatin e Republikës Çeke.

Emisioni “Analizë Kuqezi”i drejtuar nga gazetari Sokol Xhihani ka nxjerrë statistikat e mbrojtësit shqiptar, i cili në sfidën e fundit, atë ndaj Sigma Olomouc gjeti rrugën drejt rrjetës në fitoren 1-4 të ekipit të tij.

Lexo edhe: 

Në këtë përballje Bitri dha 80% të pasimeve të sakta si dhe fitoi 100% të dueleve ajrore.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...