Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

Analizë Kuqezi/ Ismajli një nga emrat më në formë të Kombëtares, statistikat me Empoli-n

Ardina Ismajli është një nga lojtarët më në formë të momentit të kombëtares shqiptare të futbollit.

Emisioni “Analizë Kuqezi” në SuperSport, publikoi shifrat pozitive të mbrojtësi me skuadrën e Empolit.

26-vjeçari ka bërë shumë mirë në ndeshjet me Empolin ndërsa ka dhënë 81% të pasimeve të sakta, ka fituar 78% të dueleve dhe 80% të dueleve ajrore.

 

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...