Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

Analizë Kuqezi/ Po kalon formë fantastike, statistikat e Ramadanit me Aberdeen

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ylber Ramadani është duke kaluar një periudhë shumë pozitive me skuadrën e Aberdeen.

Emisioni “Analizë Kuqezi” në SuperSport, publikoi shifrat pozitive të 26-vjeçarit. Ai ka dhënë 88.5% të pasimeve të sakta.

Ramadani ka dalë i fituar në 60% të dueleve difensive, ndërsa ka rikuperuar 11 topa.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...