Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

“Analizë Kuqezi”/ Ramadani po kalon një super formë me Leccen, statistikat e mesfushorit të Kombëtares

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ylber Ramadani është duke kaluar një moment shumë të mirë me skuadrën e Lecces.

Në emisionin Analizë Kuqezi, të moderatorit Sokol Xhihani u publikuan edhe statistikat e Ramadanit në pesë javët e para në Seria A.

Lexo edhe:

Në këtO përballje Ramadani dha 86% të pasimeve të sakta, fitoi 62% të dueleve si dhe rekuperoi 9 topa.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...