Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

“Analizë Kuqezi”, statistikat e Shabanit që nga kalimi te Grasshoppers  

Meritan Shabani po duke kaluar një moment të mirë me skuadrën e Grasshoppers në Super Leaguen e Zvicrës.

Në emisionin “Analizë Kuqezi”, të moderatorit Sokol Xhihani u publikuan statistikat e mesfushorit Meritan Shabani.

Lexo edhe:

Në ndeshjet me Grasshoppers, mesfushori me origjinë shqiptare ka dhënë 84% të pasimeve të sakta, fitoi 485 të dueleve si dhe realizoi 38% të goditjeve drejt portës.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....