Abissnet Superiore

“Analizë Superiore”/ “Gafat” në pasime: Befasojnë kampionët e Teutës, Kukësi super

Në emisionin “Analizë Superiore” në Supersport, nën drejtimin e gazetarit Sokol Xhihani dhe Fation Bardhit, videoanalist i kombëtares U19, dolën shumë statistika rreth asaj që ndodhi në fazën e parë të Abissnet Superiores.

Pasimet e sakta janë shumë të rëndësishme sa i përket nisjes së ofensivës së skuadrave, por jo vetëm. Gabimet nuk mungojnë në kampionatin tonë, teksa më poshtë është renditja e skuadrave me numrin më të madh të topave të humbur.

Në krye kampionët e Teutës me 948 topa të humbur në total ose 64.69 topa për ndeshje. Më pas vjen Partizani (944), ndërsa podi i “gafaxhinjve” plotësohet nga Vllaznia (923).

Kukësi është ekipi që ka gabuar më pak se të tjerët në pasime. Skuadra e Longos numëron 781 topa të humbur në fazën e parë, teksa kanë bërë mirë në këtë aspekt edhe Skënderbeu e Kastrioti.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency