Abissnet Superiore

“Analizë Superiore”/ Gola, asist dhe driblime: Ardit Hoxhaj i jashtëzakonshëm në Vllaznia-Kastrioti

Vllaznia nuk hasi shumë probleme përballë Kastriotit, rival të cilin e mposhti 3-1 fundjavën e kaluar. Fitorja e tretë sezonale në Abissnet Superiore për ekipin shkodran dhe vendi i tretë në renditje me 7 pikë më pak se Tirana kryesuese.

Ardit Hoxhaj ishte protagonist i suksesit të fundit të kuqebluve të Brdaric me 2 gola dhe 1 asist. Golat e parë në këtë kampionat për Hoxhajn, i cili sezonin e kaluar realizoi 12 gola në Superiore me Vllazninë.

Me të drejtë, 27-vjeçari vlonjat është përzgjedhur lojtari më i mirë i ndeshjes Vllaznia-Kastrioti në emisionin “Analizë Superiore” në Supersport, nën drejtimin e Sokol Xhihanit dhe Fation Bardhit, videoanalist i kombëtares U19, që nxjerr statistika dhe detaje interesante të asaj çfarë ndodh në futbollin tonë.

Përveç golave dhe asistit të dhuruar për kroatin Aralica që zhbllokoi rezultatin, Hoxhaj u shfaq problematik për mbrojtjen krutane në krahun e djathtë. Lojtari ofensiv tentoi 4 driblime, nga të cilat 3 i realizoi me sukses.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency