Abissnet Superiore

Analizë Superiore/ Një mesfushor spikat në klasiken Tirana-Vllaznia

Në emisionin Analizë Superiore në Supersport nën drejtimin e Sokol Xhihanit dhe videoanalistit të kombëtares U19, Fatjon Bardhi është përzgjedhur lojtari më i mirë në ndeshjen Tirana-Vllaznia, sfidë e cila përfundoi me rezultatin 3-1.

Në bazën e statistikave që prodhoi 90-minutëshi, ai që spikati ishte fantazisti i kryeqytetasve Ennur Totre.

Futbollisti nga Mqedonia e Veriut ishte autor edhe i një goli ndërsa ishte autor i 88% pasimeve të realizuara me sukses. Ndërkaq, Totre ndihmoi edhe në fazën defensive duke fituar pesë nga gjashtë duelet përgjatë 90-minutëshit.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency